fbpx
Beykoz Kampüsü

Beykoz Anadolu Lisesi

OKULUMUZDA HER ÖĞRENCİ BİR MENTOR ÖĞRETMEN TAKİP EDER. *MENTOR ÖĞRETMEN ÖĞRENCİNİN DERS NOTLARINDAN, ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİNE; VERİMLİ DERS ÇALIŞMA YÖNTEMLERİNDEN, DEVAMSIZLIĞINA KADAR HER ŞEYİYLE YAKINDAN İLGİLENİR VE ÖĞRENCİMİZ HAKKINDA BİR DOSYA TUTAR. HER HAFTA ÖĞRENCİMİZ MENTOR ÖĞRETMENİ İLE GÖRÜŞÜR, PAYLAŞIMDA BULUNUR, ÖĞRENCİ MENTOR ÖĞRETMEN TARAFINDAN YÖNLENDİRİLİR. 9. SINIFTA 180 SAATLİK PROGRAM: BU PROGRAM HER GÜN 1 SAAT FAZLA DERS YAPILARAK VE SEÇMELİ DERSLERİN BİR BÖLÜMÜ KULLANILARAK UYGULANACAKTIR. 10. SINIFTA 450 SAATLİK PROGRAM: PROGRAM HER GÜN 1 SAAT FAZLA DERS YAPILARAK VE TÜM SEÇMELİ DERSLER KULLANILARAK UYGULANACAKTIR. YGS DENEME SINAVLARI: BELİRLİ BİR PROGRAM DAHİLİNDE UYGULANACAKTIR KONU TARAMA SINAVLARI: AKADEMİK ÖĞRETİM PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE İŞLENEN HER KONU İLE İLGİLİ DERS İÇİNDE KONU TARAMA SINAVLARI YAPILACAKTIR.

REHBER ÖĞRETMEN / PSİKOLOJİK DANIŞMANIMIZIN UYGULADIĞI ÇEŞİTLİ ANKET VE ENVANTERLER, KULÜP ÇALIŞMALARI VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE ÜSTLENDİĞİ ÇEŞİTLİ SORUMLULUKLARLA ÖĞRENCİMİZİN KENDİSİNİ TANIMASI SAĞLANIR, HEDEF BELİRLEMESİ KOLAYLAŞTIRILIR. YAPILAN ENVANTERLERİN SONUÇLARI, PSİKOLOJİK DANIŞMANIMIZIN HER BİR ÖĞRENCİ İLE YAPACAĞI BİREYSEL GÖRÜŞMELERDE DEĞERLENDİRİLİR. BU DEĞERLENDİRME İLE ÖĞRENCİNİN HANGİ AKADEMİK ALANDA EĞİTİMİNE DEVAM ETMESİNİN, KENDİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMESİ İÇİN DAHA DOĞRU OLABİLECEĞİ BELİRLENİR.

Temel Bilimler Koleji Özellikleri

Beykoz

  • Geleceğimiz olan evlatlarımızı sadece akademik bilgilerle donanmış bireyler olarak değil, milli ve manevi değerlerine sahip, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönleri gelişmiş bireyler olarakta yetiştirmeyi önceliklerimiz arasında görüyor, köklü tarihimizden aldığımız güç ve bizi biz yapan değerlerimizle ilkelerimiz
Mesaj Bırakın Sorularınızı Yanıtlayalım

Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burdayız

"Eğitime Temelden Başlayın"
Temel Bilimler Okulları Ortaokul, Anadolu Lisesi, Teknoloji ve Tasarım Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi alanlarında binlerce öğrenciye eğitim vermekte. Siz de gelecekte hedeflerinize ulaşmak için Temel Bilimler Okullarını seçin. Kaliteli bir eğitim alarak geleceğinize yön verin.

Duyurulardan Haberdar Ol

2018  ©  Tüm Hakları Saklıdır. Temel Bilimler Koleji. | Web Tasarm: Sparfly LLC