fbpx

Temel Bilimler Koleji

Temel Bilimler Kolejleri olarak 1999 yılında yola çıkarken idealimiz öğrencilerimizin düşünebilen, problem çözebilen, üretken, kendi benliğine saygısı olan, dilini iyi kullanan, soyut düşünebilen, çok kültürlü yaşam içinde topluma uyum sağlayan, sevgi ve dostluk erdemlerine sahip, toplumsal değerleri olan, mantıklı düşünebilen, estetik anlayışa sahip bireyler yetiştirmek oldu. En büyük değerin bilgi olduğu bir çağdayız.
Üçüncü bin yılın ilk yüzyılı, bilgi üretmeyi, bilgi paylaşmayı ve onu kullanmayı bilenlerin yüzyılı olacaktır. Alabildiğine küçülen dünyamız, hızlı ve köklü bir biçimde değişiyor. Bu değişimin dinamiğini, biçimsel ve teknolojik gelişme süreci oluşturuyor. Bu süreçte çağdaş dünyadaki onurlu ve seçkin yerini alması gereken ülkemiz 21. yüzyılda bilgi çağını yakalamak için bilgi toplumunu oluşturmak zorundadır. Bu ise eğitimle olacaktır. Şunu iyi bilmeliyiz ki değişimin odak noktası insandır. İnsanın toplumsal hayatını düzenleyen, geleceğini şekillendiren de kaliteli eğitimdir. Kaliteli eğitim; öğrenciyi sadece bilgi ile donatmaz. Öğrencinin verilen bilgiyi kavramasını, bu bilgiyi kullanarak yeni bilgilere ulaşmasını, analiz-sentez yapabilmesini; öğrencileri kendine güvenen, başkaları ile iyi ilişkiler kurabilen, ekip çalışması yapabilen, değişen dünyada aktif rol alan doğrunun lideri, kötülükten sakındıran, insana saygı odaklı kısaca geleceğin medeniyet kuramcılarını yetiştiren bir süreçtir.
Kurumumuz 1999 yılında ilk olarak Gaziosmanpaşa’da Kardelenler Eğitim Kurumları olarak faaliyetlerine başlamıştır. Devam eden süreçte 2010 yılında GOP Okulları kurulmuş, Ardından’da 2016 yılında Temel Bilimler Koleji faaliyetlerine başlamıştır. Son olarak Bilyön okulları da olmak üzere 4 farklı marka adı altında 16 adet kampüsle eğitim sektöründeki hizmetlerimize devam etmekteyiz.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Kurumumuz öncelikle güven ve ahlaki değerlere önem vererek öğrencilerimizi topluma kazandırmayı hedeflemektedir. ahlaki değerler ile disipline edilmiş öğrencilerimiz öğrenim hayatlarında da başarılı olacak ve istedikleri hedeflere rahatça ulaşacaklardır. Okullarımızda çağın gereği olan tüm eğitim ve öğretim sistemleri uzman kadromuz tarafından çok yakından takip edilerek öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri sağlanmaktadır.

"Eğitime Temelden Başlayın"
Temel Bilimler Okulları Ortaokul, Anadolu Lisesi, Teknoloji ve Tasarım Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi alanlarında binlerce öğrenciye eğitim vermekte. Siz de gelecekte hedeflerinize ulaşmak için Temel Bilimler Okullarını seçin. Kaliteli bir eğitim alarak geleceğinize yön verin.

Duyurulardan Haberdar Ol

2018  ©  Tüm Hakları Saklıdır. Temel Bilimler Koleji. | Web Tasarm: Sparfly LLC